Translate

niedziela, 25 listopada 2012

Bransoleta soutache, sutasz AGAT NIEBIESKI - BOLLYWOOD

uparłam się na tę nazwę, a właściwie to nazwa uparła się na mnie, bo nie chce mi z głowy wylecieć :) co popatrzę na tę bransoletę, to widzę kolorowy świat, kobiety, stroje i tą całą otoczkę bollywoodzką...z resztą same zobaczcie!!!

Bransoleta sutasz stworzona z wielim wysiłkiem ale równiez zaangażowaniem. W centralnej części kamień Agatu o średnicy 4,5cm. Kolorystyka jak widać :) nie jest nudno...Agatowi towarzyszą szklane koraliki crackle w różnych kolorach i wielkościach, malutkie kaboszonki bursztynu oraz koraliki Toho różnej wielkości. 


bransoleta sutasz w nowej odsłonie kolorystycznej, początkowy projekt mial byc nieco inny, ale wychodził strasznie monotonnie, więc koncepcja zmieniała się wraz z kolejnym podejściem do szycia (oj tak, bo uszycie tego cuda, było dla mnie wieeeelkim wyzwaniem!!!), w końcu ukończona w kilkunastu podejściach, tak zwanych ratach...odsłoniła swą ostateczną twarz :) moje nowe dziecko!


sami popatrzcie na tę inspirujacą różnorodność kolorów


bransoleta sutasz ma 24cm długości i około 8cm szerokości. Jej zapięcie można regulować, może być zapięta na jeden lub dwa koraliki, wtedy jej długość będzie różnić sie dwoma centymetrami, to znaczy, że jej obwód na ręce będzie mógł wynosić 22cm lub 24cm. mam nadzieję, że spodoba Wam sie tak samo jak mnie!!!

4 komentarze:

 1. Jest przepiękna!a te kolory:) prawdziwe cudo:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję bardzo, już myślałam, że podoba się tylko mnie :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. dziękuję bardzo! bardzo się cieszę, że to co robię, podoba się innym estetkom :D

   Usuń